BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Web Content Display Web Content Display

BNP Paribas Cardif Global

BNP Paribas Cardif, yeni yaşam tarzları ve alışkanlıklarla şekillenen günümüz dünyasında, performansa hizmet eden, yenilikçi tasarruf ve sigorta çözümleri yaratır.


BNP Paribas'nın iştiraki olarak, kendine özgü iş ortaklığı modeliyle, farklı sektörlerdeki dağıtım kanallarıyla birlikte nihai tüketicilere sunulmak üzere çözümler geliştirir.


Avrupa, Asya ve Latin Amerika olmak üzere 3 bölgedeki güçlü konumuyla toplam 36 ülkede 90 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında global bir uzman haline gelmiştir.


Dünya çapında yaklaşık 10,000 çalışanıyla BNP Paribas Cardif 2015 yılında % 59'u Fransa dışında olmak üzere 28 milyar Euro brüt yazılan prim üretimine ulaşmıştır.

 

Web Content Display Web Content Display

 • DİNAMİK, DENGELİ VE ÇEŞİTLİ BİR İŞ MODELİ

  İki temel iş: Tasarruf ve Koruma

  - Tasarruf

  BNP Paribas Cardif'in tasarruf çözümleri insanların tasarruflarını büyütmesine, emeklilik için yapmasına imkan vermektedir.
   

  - Koruma

  Kredi sigortacılığından uzman BNP Paribas Cardif, bu alandaki ürün yelpazesini genişletmek için dünya ekonomisindeki trendleri akıllı bir biçimde ön görmektedir. Sahip olduğu koruma ürünleri ile kişileri teminat altına almakta ve ayrıca bütçeler, gelir ve kredi kartları için koruma sağlamaktadır.
   

  Üç Dağıtım Kanalı

  BNP Paribas Cardif ürünlerini etkin bir şekilde geliştirmek ve dağıtmak için Bireysel Bankacılık, İş Ortalıkları ve Dijital&Acente olmak üzere 3 farklı kanaldan hizmet vermektedir.
   

  Bireysel Bankacılık Kanalı

  Bireysel Bankacılık Kanalı, BNP Paribas bireysel bankacılık ağları aracılığıyla ürünlerin dağıtımını yönetir.
   

  İş Ortaklığı Kanalı

  BNP Paribas Cardif, sigorta ortaklıkları açısından global mükemmellik standardı olmayı hedeflemektedir. Bankalar, tüketici kredisi firmaları, otomobil imalatçılarının finansman iştirakleri ve perakende zincirleri dahil olmak üzere dünyanın önde gelen kuruluşlarına çözümler sunar.
   

  Dijital & Broker Kanalı

  Bu kanal, aynı zamanda iş ortaklarının dağıtım stratejilerinde de önemli bir unsur olan BNP Paribas Cardif'in dijital uzmanlığını ve bunun yanı sıra sigorta broker'ları ile BNP Paribas Cardif arasında yapılan iş modelini güçlendirmektedir. Bu kanal; Belçika, Hollanda ve İngiltere'de kullanılan stratejik bir segmenttir.

İletişimBize Ulaşın