BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Web Content Display Web Content Display

Kadına Değer Sigortası

 

Kadına Değer Sigortası ile artık kadınlarımızın zor zamanlarınızda onlara bir adım daha yakınız. Kadın kanserlerinin giderek artması ve daha çok kadını tehdit etmesi nedeniyle geliştirdiğimiz bu ürünle, kadın sigortalılarımızı kadınlara özgü kanser türlerinden birine yakalanmaları durumunda oluşabilecek finansal güçlüklere karşı güvence altına alırken, verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle manevi olarak da destekliyoruz.


Kadına Değer Sigortası, kadın tehlikeli hastalıklarından herhangi birine yakalanılması durumunda sigortalının kendisine, vefat ya da tam /daimi sakatlık (maluliyet) oluşması halinde ise ailesine tazminat ödemesi yaparak finansal destek sağlar.


Kadına Değer Sigortasına hemen başvurmak için en yakın TEB Şubesi'ne gidebilirsiniz.

 

Ek Hizmetler

Kadına Değer sigortası ile kişi kendisine tanımlanmış olan aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilir.

  • Psikolojik Danışmanlık,
  • Diyetisyen ve Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı,
  • Mamografi İndirimli Kurumlar Bilgi Servisi,
  • Telefonla 7/24 Yeni Doğan Bakım Bilgi


Teminatlar

3 adet farklı teminat paketi bulunmaktadır. Paket teminat tutarları Tehlikeli Hastalık teminat tutarına ve ödenen aylık prime göre değişkenlik göstermektedir.

 

  Vefat (TL) Hastalık Sonucu Tam
ve Daimi Maluliyet
Kadın Tehlikeli
Hastalıkları
Paket 1 15.000 15.000 15.000
Paket 2 15.000 15.000 30.000
Paket 3 15.000 15.000 60.000

 

 


Teminatların Kapsamı

Vefat, Tehlikeli Hastalıklar ve Hastalık sonucu Tam ve Daimi Maluliyet (sakatlık) durumlarından birinin oluşması halinde sigortalının sigorta başlangıcında belirlemiş olduğu limitler dahilinde tek seferde sigortalıya veya kanuni varislerine ödeme yapılır.


Paket 1:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 15.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

Paket 2:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 30.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL tazminat ödemesi yapılır.

Paket 3:

Belirtilen hastalıklardan birine yakalanılması durumunda 60.000 TL, daha sonra vefat gerçekleşmesi durumunda ise sigortalının kanuni varislerine ek 15.000 TL teminat ödemesi yapılır.

 

Kullanım Şartları:

  • Sigorta süresi 1 yıldır.
  • Sigortaya giriş yaşı 18 - 50 yaş arasıdır.
  • Sigortanın kapsamındaki kanser türleri şu şekildedir: Göğüs Kanseri, Rahim Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim İçi Kanseri, Yumurtalık kanseri, Tüplerdeki kanserler, Vajina/Vulva Tümörleri
  • Tehlikeli Hastalıklar teminatından yararlanma hakkı kazanılabilmesi için tehlikeli hastalığın sigortanın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün Muafiyet Süresi vardır.
  • Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için sigortalının 30 günlük bekleme süresi bulunmaktadır.

 

İletişimBize Ulaşın