BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Web Content Display Web Content Display

Yönetim Güvende Hayat Sigortası

Yönetim Güvende Sigortası, şirketinizde kilit pozisyonda bulunan yönetici veya çalışanınızı belirlenmiş olan poliçe süresi ve teminat tutarları kapsamında tehlikeli hastalıklara karşı güvence altına alırken, çalışanın vefatı durumunda şirketin uğraması muhtemel zararları karşılar.
 

Yönetim Güvende Sigortası, çalışanınızın vefat etmesi halinde, şirketin devam eden projelerinizde oluşabilecek aksaklıkları ve kayıpları bir nebze de olsa azaltabilmek için teminatınız paralelinde size tazminat ödemesi yapar.
 

Çalışanınızın kanser, böbrek yetmezliği gibi hastalıklara yakalanması, ana organ nakli ya da koroner arter bypass ameliyatı gibi büyük operasyonlar geçirmesi durumunda ise, teminatınız paralelinde kendisine tazminat ödemesi yaparak maddi güvence sağlar.
 

Yönetim Güvende Sigortası hakkında bilgi vermek üzere uzman Finansal Danışmanlarımızın sizinle irtibata geçebilmesi için Hemen Başvur formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları

  • Sigortaya giriş yaşı 18-64?tür.
  • Sigorta süresi 1 yıldır.
  • 4 yıla kadar yenileme ve prim garantisi verilmektedir.
  • Tüm sigortalılarımız Medline Acil Sağlık Hizmetleri?nden ek hizmet olarak faydalanabilmektedir.
  • Sigortanın kapsamındaki kanser türleri şu şekildedir: Kanser, Miyokard Enfarktüsü/Kalp Krizi, Koroner Arter Bypass Ameliyatı (CABG), Hastalık sonucu inme, Böbrek Yetmezliği, Ana Organ Nakli (MOT), Felç/Parapleji, Körlük, Kalp Kapakçığı Replasmanı (Değisimi), Aort Hastalığı Için Cerrahi, Multipl Skleroz (MS), İyi Huylu Beyin Tümörü, Kronik Karaciger Hastalığı, Koma, Sağırlık, Major Kafa Travması, Konuşma Kaybı, Major Yanıklar
  • Tehlikeli Hastalıklar teminatından yararlanma hakkı kazanılabilmesi için tehlikeli hastalığın sigortanın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün muafiyet süresi vardır. MS hastalığı için muafiyet süresi 180 gündür.
  • Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için sigortalının 30 günlük bekleme süresi bulunmaktadır.
 

İletişimBize Ulaşın