HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Birikim Sizden, Ek Fayda Bizden

  Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir:

  1.      Kampanya 16 Ekim – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

  2.      Kampanya sadece BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’nin Bireysel Emeklilik müşterilerine yöneliktir.

  3.      Bireysel emeklilik hesabına tek seferde en az 50.000 TL ve üzeri ek katkı payı ve başlangıç kapitali ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği50.000 TL ve üzeri ek katkı payı için %1 ek fayda ödülü verilecektir.

  4.      Kampanya katılımcıları, ek katkı paylarını BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’ye ait https://ebranch.bnpparibascardif.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesinden veya Cepte Cardif (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından kredi kartı ile yatırabilir veya; BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş özel müşteri yöneticileri, özel müşteri hattı ya da acenteleri ile görüşerek havale veya kredi kartı ile ek katkı payı ödemesi gerçekleştirebilir.

  5.       Ödüllendirme 50.000 TL ve üzerine yapılacaktır Tek seferde yatırılan min 50.000 TL’lik ek katkı payı/başlangıç kapitali ve üzeri tutarlara %1 oranında ek fayda ödemesi yapılacaktır.

  6.      Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödüllendirmesi sözleşme bazında yapılacaktır. Her bir sözleşmenin kazanabileceği maksimum ek fayda tutarı 1.400 TL ile sınırlıdır.

  7.      Ek fayda ödül tutarları, 19 Mart 2024tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 19 Mart 2024 tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.

  8.      Kampanya katılımcısının ek fayda almaya hak kazanılabilmesi için ödemenin gerçekleştirileceği gün, sözleşmenin yürürlükte olması esastır. Ek fayda tutarının ödendiği tarihte, ilgili sözleşmelerde, sistemden çıkış veya başka şirkete aktarım işlemler için fon satış emrinin verilmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme tarihinde ek faydanın tanımlı olmadığı plan üzerine hesap birleştirme işlemi yapan sözleşmeler ek faydadan yararlanamaz. Kampanya süresi içinde, emeklilik nedeni ile emeklilik gelir planına geçişi yapılan katılımcı, ek fayda ödüllendirmesini 19 Mart 2024 tarihi itibariyle alır.

  9.      Kampanya katılımcıları SMS ile bilgilendirilecektir. Eksik ya da hatalı telefon bilgisinden BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş sorumlu değildir.

  10.   22 Kasım 2023 tarihinden sonra kredi kartı ile yatırılan ek katkı payları devlet katkısı maksimizasyonundan faydalanamaz. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına ve otomatik katılım sözleşmelerine ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez.

  11.   Ek fayda yüklemeleri kapsamında ödenen tutarlarda  Devlet Katkısı ödemesi yapılmaz.

  12.   Kampanya katılımcıları, BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. Müşteri İletişim Merkezi (444 43 23) ile iletişime geçerek ek fayda hakkında detaylı bilgi alabilecek, BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’ye ait https://ebranch.bnpparibascardif.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesinden ve Cepte Cardif (IOS ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından sözleşme bilgilerini görüntüleyebileceklerdir.

  13.   BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  14.   BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.

  Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.